Gün
Saat
Dakika
Saniye

Kongreye Davet

Değerli Meslektaşlarım ve Sevgili Öğrencilerimiz,

 

2002 yılından bu yana her iki yılda bir düzenlenen ve başta analitik kimya alanında çalışmalar yapan tüm akademisyen ve araştırmacılarımız arasında prestijli bir kongre haline gelen Ulusal Analitik Kimya Kongresi’nin onuncusuna 2-5 Eylül 2021 tarihleri arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ev sahipliği yapacaktır.

 

Ülkemizin dört bir yanında görev yapmakta olan alanında yetkili bilim insanlarının bir araya geldikleri Kongrede, analitik kimya çalışmalarının baharında olan siz sevgili öğrencilerimizin de katılımı paylaşımı artıracaktır. Bu bağlamda karşılaştığımız sıkıntılar, çözüm önerileri, kimya ve ilgili endüstrilerle akademisyen ve öğrencilerimizin ortak paydada buluşturulması gibi ülkemiz açısından önem arz eden konuların tartışıldığı bir kongre olmasını hedefliyoruz.

 

Kongreye sunulacak bildirilerin alanında yetkili bilim insanlarınca değerlendirildikten sonra kabul edilecek olması kongrenin bilimsel yönünü de kuvvetlendirecektir. Ülkemizin siz değerli ve seçkin bilim insanlarını düzenleme kurulu adına 10. Ulusal Analitik Kimya Kongresi’ne katılmaya davet ediyorum.

 

2-3 Eylül 2021 tarihinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde görüşmek dileğiyle.

 

Sevgi ve Saygılarımla,

 

Dr. Mehmet ÖZTÜRK

Kongre Başkanı 

 

Sosyal Medya

Instagram'da Takip Edin

Kongre hazırlık aşamaları ve kongre etkinliklerini instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz...

@Uakk.2020

Bildirilerin Uluslararası Bilimsel Dergide Yayınlanması

Kongrede sunulacak bildiriler, yazarlar tarafından istenilmesi halinde Full Text makale haline getirilip Ulusal Analitik Kimya Kongresi Özel Sayısı altında Journal of Chemical Metrology* (ACG Publications) dergisinde yayınlanmak üzere sunulabilecektir.

 

 

* Journal of Chemical Metrology Dergisi, ESCI kapsamında olup Web of Science tarafından taranmaktadır. 

* Journal of Chemical Metrology Dergisi, TR DİZİN tarafından taranmaktadır. 

Kongrenin Teması

Endüstriyel Üretim ve Refah İçin Analitik Kimya ve Kemometri

Ziyaretçi İstatistikleri

Günlük :17 / Aylık :344 / Toplam :11030